Algas meedia akrediteerimine U23 ja U20 Euroopa Meistrivõistlustele

22. juuni 2021

Algas meedia akrediteerimine 8.-11. juulil ning 15.-18. juulil Tallinnas Kadrioru staadionil toimuvatele U23 ja U20 vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustele kergejõustikus.

Kohaliku meedia akrediteerimine U23 võistlustele on avatud kuni 30. juunini ning U20 võistlustele kuni 8. juulini.

U23 ja U20 Euroopa Meistrivõistlustele on võimalik akrediteeringut taotleda järgnevatel aadressidel:

Pärast tähtaegu 30. juunit / 8. juulit on akrediteerimine võimalik ainult põhjendatud erandjuhtudel, mida Euroopa Kergejõustikuliit koos korraldajaga kaalub individuaalselt.

NB! Kuna hetkeoludes on akrediteeritavale meediale seatud maksimumpiirid, siis palume tähtajaks kindlasti läbi kaaluda ning paika panna, kes antud toimetusest võistlusi kajastab ning kindlasti staadionile tuleb. 

Juhul, kui toimetus pole 30. juuniks (U23) / 8. juuliks (U20) otsustanud, kes konkreetselt võistlust kajastab, palume täita akrediteerimisvorm igal ajakirjanikul, fotograafil või operaatoril, kes võib selle ülesande pälvida.

Akrediteeritud meediaesindajatele saadab Euroopa Kergejõustikuliit e-posti teel kinnituse.

Pane tähele, et seoses koroona-pandeemiaga kehtivad akrediteeritud meediale võistluste vältel Euroopa Kergejõustikuliidu ja Eesti Kergejõustikuliidu kokku lepitud sanitaar-protokolli reeglid:

  • Staadionile jõudes ning iga 48 tunni tagant on kohustuslik teha antigeeni kiirtest, mis viiakse läbi staadionil Vesivärava sissepääsu juures.
  • Maskikandmise kohustus kehtib akrediteeritutele terve võistluse vältel
  • Staadionalade tsoonide ligipääsuõigused on piiratud vastavalt akrediteeringule
  • Akrediteeritud meediale on sissepääs vaid Vesivärava väravast

Loe sanitaar-protokolli täpsemalt : LINK PDF-le

Kadrioru staadionile koguneb 8.-11. juulil U23 Euroopa meistrivõistlustele ning 15.-18. juulil U20 vanuseklassi meistrivõistlustele üle 2000 Euroopa noorsportlase. On ajalooline, et üks linn võõrustab kahel järjel nädalavahetusel nii kõrgetasemelisi võistlusi – Eestile on antud võimalus Tallinn auga 2021. aasta kergejõustikukaardile märkida. Kohale tulevatest sportlastest paljud kuuluvad juba praegu Euroopa ja maailma absoluutsesse tippu, olles võitnud mitmeid medaleid täiskasvanute rahvusvahelistelt tiitlivõistlustelt.

Eesti koondise kandidaatide ja komplekteerimise põhimõtetega saab tutvuda siin: 

Kohtumiseni Kadrioru kergejõustikustaadionil!

Tagasi uudiste nimekirja

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru