Algas ametliku maskoti nimekonkurss

10. juuni 2021

Otsime üheskoos tähekesele nime!

Juba vähem kui kuu aja pärast antakse Kadrioru staadionil stardipauk alla 23-aastaste Euroopa meistrivõistlustele kergejõustikus, millele järgneb täpselt nädal aega hiljem ka alla 20-aastaste EM. Igal suurel spordivõistlusel (mida need kaks Euroopa kergejõustiku jaoks kindlasti on) on aga oma nägu ehk vahva maskott, mis hoiab üleval nii sportlaste kui pealtvaatajate tuju. U20 ja U23 võistluse maskotiks on täheke, kelle õed-vennad on juba aastaid Eesti noortespordi esindajatena silma paistnud.

Nüüd on saabunud aeg leida tänavusele tähekesele nimi ja selle leidmiseks palume kõigi abi!

Maskoti nimevõistlusel osalemiseks kirjuta enda idee sotsiaalmeedia postituse kommentaaridesse või saada aadressil: media@ekjl.ee. 21. juunil valime välja kolm pakutud nime, mis astuvad võistlustulle nimevõistluse finaalis, kus võitja selgitab välja kümnevõistleja ja 2015. aasta U23 võistluste medalist Janek Õiglane isiklikult.

Kolme finaali jõudva nime pakkujad saavad kingituseks päris enda sporditähekese, ehk pehme maskoti ning võitjat ootab kutse üritusele, kus tutvustame U20 ja U23 ametlikku medalit!

Muide, Euroopa meistrivõistlustel osalevad Eesti noorsportlased on ka omaltpoolt nimevõistlusele panuse andnud – kui eelistad mõnda sealt selgunud kandidaati, siis anna hääl nimedele Tony, Tähti või Kadri.

Tähelepanu, valmis olla, start – konkurss alaku!

Tagasi uudiste nimekirja

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot. Sain aru